Торговельна війна США і Китаю: Пекін відповів Трампу підвищенням мита

<p>Пекін —  столиця Китайської Народної Республіки Об этом сообщает <a href=donday.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Торговельна війна США і Китаю: Пекін відповів Трампу підвищенням мита">

Пекін — столиця Китайської Народної Республіки

Пекін введе підвищені мита на ввезення різних груп товарів з США з 1 червня


Китай оголосив про введення ввізних мит на американські товари об’ємом $60 млрд. Це крок у відповідь у торговельній війні, що розгорнулася між Пекіном і Вашингтоном. Про це повідомляє ВВС.


Пекін введе підвищені мита на ввезення різних груп товарів з США з 1 червня, йдеться в повідомленні китайського міністерства фінансів.


Три дні тому Дональд Трамп підвищив мита на китайські товари, не чекаючи закінчення переговорів з Китаєм щодо укладення торговельної угоди.


Незадовго до оголошення про введення мит на товари з США Трамп застеріг Китай від кроків у відповідь.


«Китай протягом багатьох років отримував вигоду на шкоду США — наші президенти не впоралися зі своєю роботою. Так що Китаю не слід відповідати (на підвищення мит США, — ред.) — стане тільки гірше!» — написав Трамп в «Твіттері» в понеділок.


«Відкрито кажу голові Сі і багатьом друзям в Китаї, що Китай дуже сильно постраждає, якщо не погодиться на угоду, тому що компаніям доведеться переїхати з Китаю в інші країни», — продовжив президент США.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/torgova-viyna-ssha-i-kitayu-pekin-vidpoviv-trampu-pidvishchennyam-mita-593248.html”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!