Конституційний суд відклав рішення щодо закону про люстрацію

Об этом сообщает ukr-vpered.in.ua со ссылкой на СМИ.

За аналізом юристів, окремі норми закону можуть бути визнані невідповідними Конституції.

Технологічно правильним кроком було би внесення змін до закону, відповідно до рекомендацій Венеційської комісії, ще до рішення суду.

Головні рекомендації – зробити розгляд кожної справи індивідуальним, тобто не люструвати списками. Також комісія рекомендувала запровадити механізм оскарження рішень про люстрацію в Україні.

Суспільство вітало би проведення люстрації не лише минулих посадовців, але і сучасних – за критерієм доброчесності, тобто відповідності способу життя офіційним доходам.

Насправді, є величезне політичне лобі просто скасувати дію закону. Це відкриє можливість призначати на посади осіб, які претендують на повернення у владу.

І гра на випередження була би більш правильною, ніж нічні візити до КС чи організовані кампанії тиску на суддів.

Скасування закону рішенням КС приведе до тисяч судових позовів, вимог відмінити результати кадрових конкурсів та компенсувати втрачені зарплати. Задорого для країни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ігор ПОПОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557829869-konstitutsiyniy-sud-vidklav-rishennya-shchodo-zakonu-pro-lyustratsiyu.html”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!