У Харкові скандальному депутату "ОПЗЖ" плеснули зеленкою в обличчя. Фото

У Харкові главу місцевого осередку партії "Опозиційна платформа – За життя", скандального ексдепутата міськради Андрія Лесика облили зеленкою.

Об этом сообщает FIB

Інцидент трапився у п’ятницю під час акції протесту медиків проти закриття пологового відділення лікарні Південної залізниці, пише Укрінформ.

Лесик прийшов на акцію зі своїми прихильниками, з прапорами і партійною символікою. Представники ОПЗЖ голосно виступали на підтримку медиків. У момент, коли Лесик виголосив звернення до президента України, закликаючи його "навести порядок в сфері медицини", невідомі облили партійця зеленкою, потрапивши в обличчя, і зникли з місця події.

Представника "ОПЗЖ" Андрія Лесика облили зеленкою в Харкові

Представника "ОПЗЖ" Андрія Лесика облили зеленкою в Харкові

ukrinform.ua

Пізніше правоохоронці затримали порушників і доставили в поліцію. По кожному з них складено адміністративний протокол за статтею "Дрібне хуліганство".

Відзначимо, що раніше на сесіях Харківської міськради Лесик неодноразово демонстрував проросійську позицію, говорячи про конфлікт на Донбасі.

У Харкові скандальному депутату "ОПЗЖ" плеснули зеленкою в обличчя

Як повідомляв OBOZREVATEL, представника "Опозиційної платформи – За життя" Наталію Королевську обсипали борошном під будівлею Донецького окружного суду.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/u-harkovi-skandalnomu-deputatu-opzzh-plesnuli-zelenkoyu-v-oblichchya-foto.htm”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!