В МОЗ хочуть повернути величезні штрафи за порушення карантинних правил


Міністерство охорони здоров’я виступає за підвищення штрафів за порушення карантинних заходів – від 170 гривень до 17 тисяч. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Об этом сообщает Компромат СНГ

«Ми як МОЗ виступаємо за те, щоб адміністративна відповідальність за порушення протиепідеміологічних норм каралася одразу. Тому що це все впливає на кількість тих, хто захворів», — зазначив він.

За словами Ляшка, контроль над дотриманням правил карантину – це відповідальність і влади, і національної поліції, і контролюючих органів.

«Якщо є порушення, має бути і адмінпротокол. Сума штрафів у нас сьогодні не така, як, наприклад, в європейського регіоні. У нас 170 гривень. Хочемо підняти. В європейському регіоні... Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде потворне порушення, то буде 1700 євро», — зазначив посадовець.

За його словами, законопроект про підвищення штрафів вже у Верховній Раді. Однак парламент не встиг чи не захотів проголосувати його до своєї відпустки.

Відповідаючи на питання журналіста, Ляшко уточнив, що замість чинного штрафу в 170 гривень має бути введено штраф у 17 тисяч гривень.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-moz-hochut-povernuti-velichezni-shtrafi-za-porushennya-karantinnih-pravil-396931”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!