В Ощадбанку пояснили, коли можна змінити відділення доставки пенсійної картки для пенсіонерів-переселенців

Таке роз’яснення дали в колл-центрі Ощадбанку, пише портал «Донецкие новости».

Об этом сообщает Русский слон

Переселенець Віталій поцікавився, чи може він нову карту для пенсійних виплат, яка знаходиться відділенні банку в Костянтинівці Донецької області, перевести і отримати у відділенні в Полтаві. Він уточнив, що мова йде про стандартну банківську карту, а не про електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), яке одночасно є банківською картою Ощадбанку.

«Зміна відділення доставки карти можлива в момент її замовлення. Для оформлення перевипуску рекомендуємо звернутися у відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом», – відповів офіційний представник Ощадбанку.

На форумі Віталію порадили замовити додаткову пенсійну картку в потрібне відділення банку.

«Раніше вже видані карти між відділеннями не переміщували», – написав учасник форуму.

Як повідомлялось, у Пенсійному фонді України нагадали, що електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), яке одночасно є банківською картою, за бажанням може отримати будь-який пенсіонер, який одержує пенсійні виплати через Ощадбанк. Але для пенсіонерів-переселенців наявність ЕПП – обов’язкова умова для отримання пенсій.

В Ощадбанку за довіреністю можна отримати лише платіжну банківську картку. На електронне пенсійне посвідчення пенсіонера-переселенця, яке одночасно є банківською карткою, ця норма не поширюється.

В Ощадбанку пояснили, чому у жителів непідконтрольного Донбасу, у яких закінчився термін дії пенсійних карток в період карантину, можуть виникати проблеми з простроченими картками і послугами онлайн-банкінгу.Джерело статті: “https://korupciya.info/7551-v-oschadbanku-poyasnili-koli-mozhna-zminiti-viddilennya-dostavki-pensiynoi-kartki-dlya-pensioneriv-pereselenciv.html”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!