У Вінниці необхідні лікарі для «ковідних» команд


У Вінниці шукають лікарів для «ковідних» команд у пологовому будинку №1. Запрошують анестезіологів, інфекціоністів, терапевтів, пульмонологів, повідомляє Vlasno.info із посиланням на радіо «Місто над Бугом».

Об этом сообщает Компромат СНГ

«На сьогодні є вакансії у пологовому будинку №1 – не укомплектовані лікарями 4 з 10 ковідних команд. Потрібні чотири анестезіологи, вісім інфекціоністів або терапевтів чи пульмонологів. Також є вакансії медичних сестер», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

У Вінниці продовжує хворіти на COVID-19 понад дві тисячі людей. Частина з них потребують стаціонарного лікування та киснев ої підтримки. Тому є потреба у наповненні «ковідних» команд для роботи в стаціонарах.

Тим медикам, хто має бажання працювати у цих командах, потрібно звернутись у відділ кадрів пологового будинку №1 за телефоном: 56-00-17, 56-03-99.

Нагадаємо, що медичні працівники, які працюють у «ковідних» командах отримують муніципальні доплати до заробітної платні. Її розмір для лікарів «ковідних» команд становитиме 15 тисяч гривень, для медичних сестер – 10 тисяч гривень, для санітарок – 8 тисяч гривень.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/40616-u-vinnytsi-neobkhidni-likari-dlia-kov”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!