У Британії з початку грудня планують скасувати загальний карантин і запровадити регіональні обмеження

Британія
фото: REUTERS


У Британії з 2 грудня планують припинити загальну ізоляцію і перейти до більш жорстких багаторівневих регіональних обмежень.

Об этом сообщает Зе Люди


Про це повідомили в офісі прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, — передає Громадське.


На початку листопада уряд вдруге увів жорсткий карантин на території Британії після того, як погіршилась епідситуація з коронавірусом. Загальну ізоляцію запровадили на місяць. Це викликало критику зі сторони бізнесу і деяких політиків, зокрема однопартійців прем’єра, які незадоволені економічними наслідками нового локдауну.
Нині офіційні дані показують, що друга хвиля епідемії в Англії почала згладжуватися, але очікується, що 23 листопада, у понеділок, наукові консультанти попередять уряд, що обмеження допомогли не надто ефективно і потрібні жорсткіші кроки.


Відтак прем’єр Джонсон вирішив запровадити регіональні обмеження, кажуть в його офісі.


«Прем’єр-міністр і його наукові радники впевнені, що вірус все ще загрожує населенню, і без регіональних обмежень він може знову швидко вийти з-під контролю, перш ніж вакцинація принесе результати», — каже прессекретар Джонсона.


Про новий план дій на зиму прем’єр має оголосити 23 листопада. Він зокрема включатиме деталі взаємодії на період святкування Різдва.


Про те, які регіони під дію яких карантинних обмежень потраплять, в уряді планують повідомити 26 листопада. Після цього за план має проголосувати парламент.


Такі кроки уряду, ймовірно, зіткнуться з гострою критикою зі сторони законодавців, які стверджують, що країна не може знову собі дозволити повторне закриття магазинів і готелів. Об’єми виробництва у другому кварталі і так впали на 20%. Опозиційна Лейбористська партія заявила, що для закриття будь-якого бізнесу потрібен пакет підтримки.


Зазначимо, інші території Великої Британії — Шотландія, Уельс і Північна Ірландія — також перебувають під різними рівнями обмежень, які запровадили їхні місцеві органи влади.


Нагадаємо, раніше у США схвалили експериментальний препарат від COVID-19, який раніше отримував Трамп.


Джерело статті: “https://informator.press/u-brytanii-z-pochatku-hrudnia-planuiut-skasuvaty-zahalnyy-karantyn-i-zaprovadyty-rehionalni-obmezhennia/”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!