Зірки говорять: Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку

Зірки пророкують Близнюкам позитивний день, а Стрільцям радять відмовитися від зусиль в романтичній сфері.

Астрологи склали гороскоп на суботу, 5 грудня 2020 року, для всіх знаків Зодіаку, передають з посиланням на .

Об этом сообщает Компромат 2.0

Овен

Вам завтра буде легко позбутися відчуття того, що вас недооцінюють. Головне-повірити у власні сили і діяти так, як велить ваш розум.

Тілець

Завтра вам захочеться докласти більше зусиль для налагодження інтимного життя. Час буде щедрим на різного роду підказки, які допоможуть втілити бажане в життя.

Близнюки

Доба позитивно впливатиме на вас. Завтра легко буде відчути підтримку інших і впевненість у своїх діях. Можливі цікаві зустрічі, які матимуть хороші наслідки. Завтра є шанс здійснити бажання багатьох. Астрологи прогнозують вам зустріч з приємними людьми або давніми знайомими.

Рак

Ви завтра будете не надто радикальними і консервативними у своєму ставленні і поглядах. Будьте відкриті для нових і захопливих можливостей. Не дозволяйте думкам, засновані на страху, обмежувати ваші дії.

Лев

День буде стабільним і спокійним, а також сприятливим для прийняття важливих фінансових рішень. Ви можете отримати цінну пораду від шановного професіонала.

Діва

Завтра справжнє задоволення принесе вам час, проведений в колі сім’ї. Це буде день, сприятливий для навчання, повний роздумів і духовних переживань.

Терези

Доба подарує хорошу можливість зібрати всі сили для ділових починань. Однак, перш ніж діяти, проаналізуйте перешкоди.

Скорпіон

Завтра вірогідний конфлікт з людиною, з якою у вас зазвичай хороший контакт. Є шанси, що ви недавно помітили істотні зміни в його поведінці і не втримаєтеся, щоб дорікнути його за них. Постарайтеся контролювати свої емоції, тому що ви не зможете забрати ваші слова назад.

Стрілець

Гороскоп радить відмовитися від зусиль в романтичній сфері. Зірки не сприятимуть налагодженню тісних відносин. Замість того, щоб зосереджуватися на соціальних стосунках-присвятіть час роботі.

Козеріг

Проаналізуйте свої кроки поетапно. Подумайте, у кого з вашого кола спілкування є такі ж цілі, як і у вас. Можливо час заручитися підтримкою.

Водолій

Завтра чекайте переломних моментів і романтичні події. Вдумлива і чесна комунікація буде хорошим ключем до успішного завершення дня.

Риби

Ви можете відчувати себе зневіреним і втомленим від справ. Приймайте допомогу інших і видаляйте зайві і нетермінові плани зі свого розкладу.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/zirky-hovoriat-horoskop-na-5-hrudnia-dlia-vsikh-znakiv-zodiaku-354930.html”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!