Обвинувачений у злочинах проти Майдану екс-«беркутівець» поновився на посаді

Обвинувачений у злочинах проти Майдану екс-«беркутівець» поновився на посаді

Колишній командир харківської роти «Беркута» Віктор Шаповалов, якого обвинувачували у злочинах проти учасників Революції Гідності, поновився на посаді у МВС. Відповідне рішення ухвалив Харківський окружний адмінсуд 1 грудня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Суд задовольнив позов Шаповалова до ГУ Міністерства внутрішніх справ та Нацполіції у Харківській області та поновив його на посаді командира батальйону міліції особливого призначення у Харківській області, звідки його звільнили у листопаді 2015 року. Згідно із рішенням суду, МВС має також виплатити екс-«беркутівцю» 11,3 тис. грн за час «вимушеного прогулу».

Нагадаймо, Віктор Шаповалов перебував під вартою з 2015 року. Йому інкримінували перевищення службових повноважень, які 18 лютого 2014 року в районі Маріїнського парку та Кріпосного провулка в Києві призвели до загибелі або поранення 110 активістів Євромайдану.

У жовтні 2016 року Шаповалов частково визнав свою провину, попросив вибачення та назвав прізвища колишніх колег, які отримували набої зі свинцевою картеччю замість гумових куль.

У листопаді 2019 суд звільнив Шаповалова з-під варти. Відповідне рішення Київський апеляційний суд ухвалив за «законом Савченко».


Джерело статті: “https://zaxid.net/obvinuvacheniy_u_zlochinah_proti_maydanu_eks_berkutivets_ponovivsya_na_posadi_n1511537”

Вход

Меню пользователя

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!