У НАЗК панує цілковитий цирк і саботаж, спрямований на поховання електронного декларування - думка

Міністр юстиції Павло Петренко та голова НАЗК Наталія Корчак під час підписання Меморандуму про співпрацю

"Грантожери" з НАЗК, які ще й отримують немаленьке фінансування від держави, тобто, з нашого державного бюджету, втратили закордонного донора — USAID. Про це повідомив політичний оглядач Дмитро Тузов:

"Можливо, члени НАЗК на чолі з Наталією Корчак, які провалили свою роботу, нарешті трохи зменшать свої зарплати й премії, які вимірюються сотнями тисяч гривень? (Лише у Корчак зарплата 101 000 гривень на місяць). А в їхніх особистих деклараціях будуть адекватніші суми винагороди за невиконану роботу, за непіревірені декларації, за цілковитий провал самої ідеї е-декларування?

І скільки ще держава терпітиме на такій важливій посаді цю тьотю, яка очолює НАЗК і яка плутає бюджет очолюваної установи – замість 170 мільйонів вона назвала суму в 170 тисяч.

Поки країна на законодавчому рівні бореться з ГО-шниками, в державній установі під назвою НАЗК панує цілковитий цирк і саботаж, спрямований на поховання електронного декларування".

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1490780617-u-nazk-panue-tsilkovitiy-tsirk-i-sabotazh-spryamovaniy-na-pohovannya.html”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!