Ударом блискавки у Львові вбило 30-річного чоловіка з 9-річною дівчинкою

news-image: Ударом блискавки у Львові вбило 30-річного чоловіка з 9-річною дівчинкою
Блискавка вразила чотирьох людей, що ховалися від грози під деревами на Левандівському озері

Під час грози у результаті удару блискавки у Львові 29 червня загинув 30-річний чоловік і 9-річна дівчинка. Ще одиного чоловіка приблизно того ж віку і його 11-річного сина госпіталізували. Хлопчик перебуває у важкому стані в реанімації опікового центру 8-ї міської лікарні, його батько госпіталізований з підозрою на інфаркт. Про це повідомили у Залізничній райадміністрації Львова, пише ZAXID.NET Об этом сообщает communa.in.ua со ссылкой на СМИ.

За попередньою інформацією, блискавка вразила чотирьох людей в районі Левандівського озера, які сховалися від дощу під деревами. Удар блискавки був настільки сильним, що розчахнув стовбури двох дерев.

30-річний чоловік і 9-річна дівчинка (ймовірно, батько і донька) загинули на місці.

Як повідомили на Станції швидкої медичної допомоги, загинув чоловік 30 років і дівчинка 9 років. Ще двоє: чоловік 1981 року народження та його син 10 років, — з важкими опіками госпіталізовані в 8-му міську клінічну лікарню.

«Госпіталізовано двоє: батька і сина. Сина поклали в реанімацію. Батько зі станом середньої важкості госпіталізовиний в інфарктне відділення», — розповів головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець.

За словами лікаря-комбостіолога 8-ї клінічної лікарні Львова Тараса Думанського, у хлопчика лише незначний опік від лінцюжка на шиї. Однак його організм переніс колосальний кардіо-неврологічний стрес, тому він у реанімації.

«У хлопчика була зупинка серця, але на місці події його реанімували медики швидкої допомоги. На цей момент його життю нічого не загрожує, але стан досі важкий, хоча і потроху стабілізується», — сказав Тарас ДуманськийДжерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/udarom-blyskavky-u-lvovi-vbylo-30-richnogo-cholovika-z-9-richnoyu-divchynkoyu.html”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!