У Сенаті США внесли поправки до законопроекту щодо антиросійських санкцій

У Сенаті США внесли поправки до законопроекту щодо антиросійських санкцій
Сенат Конгресу США переоформив свій законопроект про посилення антиросійських санкцій з урахуванням конституційних вимог і знову направив його на розгляд Палати представників. Про це передає replyua.net. У новому варіанті документ прийнятий «за спільною згодою» сенаторів, передає ТАСС. Таким чином він вважається схваленим усіма 100 голосами, тоді як раніше двоє законодавців все ж були проти.

«Палата тепер займеться цим законопроектом після перерви на 4 липня», — сказав один з фахівців. Сенат Конгресу США відновлює роботу після святкових канікул 10 липня, Палата представників — 11 липня.

У вихідному варіанті новий пакет жорстких санкцій щодо Росії через її втручання в політичні процеси в США був схвалений Сенатом два тижні тому. Однак пізніше з’ясувалося, що рішення Сенату було прийнято з відступом від конституційних норм, що вимагають, щоб ініціативи, здатні вплинути на дохідних статтях бюджету США, висувалися нижньою палатою. Тепер технічні похибки законопроекту усунені До цього 7-8 липня в Гамбурзі повинен пройти саміт «двадцятки», на якому очікується перша особиста зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа.

Джерело статті: “http://replyua.net/usa/68560-u-senat-ssha-vnesli-popravki-do-zakonoproektu-schodo-antirosyskih-sankcy.html” Об этом сообщает glaz-vmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!