Катар вимагатиме відшкодування збитків від блокади

Катар буде наймати закордонні юридичні фірми для розгляду претензій бізнесменів, які зазнали збитків від блокади Об этом сообщает trkrai.in.ua со ссылкой на СМИ.


Уряд Катару повідомив про формування комітету для відшкодування збитків, які були завдані в результаті ізоляції чотирма арабськими країнами

Про це повідомив катарський прокурор Алі Аль Маррі, повідомляє AP.

За словами прокурора, комітет буде розглядати заяви приватних компаній, державних установ та приватних осіб.

Він не навів ніяких деталей, але сказав, що орган буде використовувати як внутрішні, так і міжнародні механізми, щоб вимагати компенсації, і наймати закордонні юридичні фірми для розгляду претензій.

«Є люди, які зазнали збитків, бізнесмени, які зазнали збитків, банки, які зазнали збитків, внаслідок цієї блокади. І ті, хто спричинив заподіяну шкоду мають виплатити їм компенсацію», — наголосив Аль Маррі.

До складу щойно сформованого комітету, зокрема, входять міністр юстиції Катару та міністр закордонних справ.

Нагадаємо, 10 країн, серед яких найближчі сусіди Катару — Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати, розірвали дипломатичні відносини з Катаром.

Сенегал заявив про відкликання свого посла з Катару і солідарність із Саудівською Аравією в кризі.

Йорданія прийняла рішення знизити рівень свого дипломатичного представництва в Катарі, а також відкликала ліцензію у катарського телеканалу Al Jazeera, який вже заблокований в ОАЕ і Саудівській Аравії.

Причиною таких заходів стало звинувачення влади Катару в підтримці терористичної діяльності, у тому числі «Аль-Каїди» і «Ісламської держави». Катар всі звинувачення заперечує.

Арабські країни висунули 13 вимог до Катару які, у разі їх виконання, покладуть край конфлікту в Перській затоці. Для їх виконання Катару дали10 днів.

Декілька днів тому міністр закордонних справ Катару Мухаммед бен Абдель Рахман Аль Тані заявив, що готовий до переговорів щодо вимог арабських країн, якщо «вони будуть раціональними і підкріплені доказами».

Єгипет, Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати і Бахрейн звинуватили Катар у зриві посередницьких зусиль по врегулюванню кризи дипломатичних відносин.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/katar-vimagatime-vidshkoduvannya-zbitkiv-vid-blokadi-424919.html”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!