Миколаївці вшанували полеглих під Зеленопіллям бійців АТО

ima5ge.phpУ вівторок, 11 липня, небайдужі миколаївці вшанували пам’ять полеглих у 2014 році біля Зеленопілля воїнів АТО. Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.Згадати загиблих прийшли голова облдержадміністрації Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, керівництво області та міста, родичі полеглих героїв, військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади, волонтери, представники громадських організацій, небайдужі містяни.


«Ми схиляємо голови перед Героями, перед людьми, які віддали за наше майбутнє найцінніше – своє життя. Цей страшний, трагічний випадок, який стався, я пам’ятаю все життя. Загинули наші кращі хлопці. Загинув легендарний командир – Генерал-майор Ігор Момот, він ніколи в житті не ховався за плечі хлопців і завжди був там, де повинен був бути. Хочу сказати: ми маємо щиру, відверту боротьбу за нашу незалежність, за нашу соборність і за нашу самостійність. І ця боротьба, на жаль, триває вже три роки. Дійсно, ціною свого життя наші хлопці надають нам можливість бути сьогодні тут. Залишатися державою, мати те, що повинна мати громада», — звернувся до присутніх голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.


Хвилиною мовчання та молебнем присутні згадали імена полеглих Героїв, а також поклали квіти до меморіалу загиблих десантників.


Нагадаємо, що в ніч із 10 на 11 липня 2014 року в районі Зеленопілля в Луганській області по позиціях українських військ було завдано потужного артилерійського удару. Того дня внаслідок обстрілу загинуло 36 військовослужбовців – 79 окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади, 704 полку радіаційного, хімічного та біологічного захисту, військові прикордонної служби України.


image.php i8mage.php im2age.php im3age.php im4age.php im6age.php im7age.phpДжерело: Миколаївська ОДА


Нагадаємо також: Минула доба у зоні проведення АТО: внаслідок підриву загинув український воїнДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayivtsi-vshanuvali-poleglih-pid-zelenopillyam-bijtsiv-ato/”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!