Влада, яка не забезпечила правосуддя, не має права на недоторканність – Найєм


Інститут депутатської недоторканності як явище в Україні потрібно скасувати, переконаний народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм.Рішення про зняття недоторканності з трьох народних депутатів було ухвалене під тиском вулиці і швидше від страху, ніж від совісті. Це повинно стати не винятком, а правилом і нормою, переконаний народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.“3:2. Але це не перемога. Ми вимагали зняти недоторканність і віддати правосуддю всіх п’ятьох депутатів. Об этом сообщает certify.in.ua со ссылкой на СМИ.

Троє з них дійсно втратили імунітет. І тепер від нас чекають на подяку і похвалу. Але якщо задуматися, ми всього лише запросили трьох із п’яти депутатів на деякий час розділити з пересічними громадянами сувору реальність, в якій живе вся країна – піти на допити, у прокуратуру й до суду. Не буде за це похвали.

Влада, яка не забезпечила правосуддя, не має права на недоторканність”, – підкреслив Найєм.На його думку, лише скасування недоторканності змусить депутатів створювати нормальні суди, прокуратуру й поліцію.“Зараз нам не треба переходити на особистості й обговорювати конкретні прізвища – хто більше або менше гідний недоторканності. Нам треба скасувати цей інститут у принципі, як явище. Протягом усього літа й до самої осені ми будемо розповідати про користь і необхідність скасування недоторканності. Ця вимога до влади повинна стати однією з головних у суспільстві”, – переконаний нардеп.11 липня Верховна Рада на вечірньому засіданні розглянула подання Генпрокуратури про згоду на кримінальне переслідування п’ятьох народних депутатів.Парламент відхилив подання на Євгена Дейдея (“Народний фронт”) і Андрія Лозового (Радикальна партія).Із Олеся Довгого (“Воля народу”), Максима Полякова (“Народний фронт”) та позафракційного депутата Борислава Розенблата зняли недоторканність.Водночас нардепи не дали згоди на затримання та арешт Полякова й Розенблата..


Джерело статті: “http://uinp.info/world_news/_____vlada_yaka_ne_zabezpechila_pravosuddya_ne_mae_prava_na_nedotorkannist__najem___”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!