У "Борисполі" виправдовуються через скандал з Ryanair: переговори були приречені

Ryanair офіційно оголосив, що йде з України

В аеропорту "Бориспіль" офіційно відреагували на скандал навколо скасування європейським лоукостером Ryanair польотів з України. Об этом сообщает 0642ua.com со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться у заяві, яка з’явилась на сайті "Борисполя".

В аеропорту кажуть, що з самого початку попереджали Ryanair, що не зможуть виконати деякі їхні вимоги, зокрема, через особливості українського законодавства.

Задля задоволення вимог Ryanair свідомо зменшено ставку пасажирського збору з $17 до $13 для всіх авіакомпаній, що означає для нас недоотримання щорічно 360 мільйонів гривень. Ставка цього збору встановлюється Наказом міністерства інфраструктури. Без відповідної зміни отримання очікуваних Ryanair $7,5 за одного пасажира не могло відбутися,
– пояснюють у "Борисполі".

В аеропорту нагадують про вимоги Ryanair норм публічної оферти, які встановили 80% знижку від базового пасажирського збору на нових напрямках польотів.

У "Борисполі" кажуть, що перемовини з Ryanair були приречені через ставку 7,5 долара, але погоджуються на перевірку.

"Зі свого боку аеропорт "Бориспіль" готовий до будь-якого аудиту перемовного процесу із авіакомпанією Ryanair на предмет економічної доцільності, виваженості позиції керівництва аеропорту, юридичної коректності та недискримінації інших контрагентів аеропорту з позиції законодавства про захист економічної конкуренції", – йдеться у заяві аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, 10 липня стало відомо Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_borispoli_vipravdovuyutsya_cherez_skandal_z_ryanair_peregovori_buli_prirecheni_n840630”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!