"Закарпатський наркотик". Лечо по-перечинськи

Свій рецепт чудової закарпатської страви пропонує ресторатор з Перечина Михайло Барник. Об этом сообщает armembassy.in.ua со ссылкой на СМИ.Це — класичне лечо, наїдок, що точно входить у перелік "закарпатських наркотиків" поруч із бограчем і бринзою.Готуймо на природі — пропонує автор! І їжа виходить добра, і написано – смачно! От допис у рубриці «Перечинські кулінарні цікавості од Діда Мішка»:«На дворі, людкове, літо. А вліті дідо любить їсти Лечо. А коли ще його їсти, як не тепер? — повно свіжих, смачнезних парадичок і перця й у керті й на базарі.Шиліякі шашлики діда вже надоїли, даже в лісі коло потука, а тому тільки Лечо. На фотках всьо видко, але мало й розкажеме — дахто любить читати.Зачинаємо із підготовки: п’єме півдеци, далі ріжемо цибулю півкільцями; паридички — обдерти від шкіри (можна в кип’яток, а можна й ножем, як у кого є час і натхнення), перець беремо соковитий і грубий і країмо середніми платками.

лечо цибул
лечо овочі
лечо парадичка
лечо перець

Далі — казанок на вгинь, туди верхновату ложку смальця-масті й цибулю.

лечо казан

Як помнякне, кидаємо крижалка пікниці. Можна, звичайно, й без ковбаски, але дідо вже не в тих роках, щоб так чудити)

лечо пікниця
лечо з цибулею

Як від вогню потягне смачним димком, даємо перець, трошки тушкуємо, а далі — надрібно порізані парадички, бо вони мають стати на п’юре.

лечо лечо

Тушкуємо, п’ємо півдеци, вдихаємо смачні аромати...Спеції: сіль, перець, солодка паприґа, секретна закарпатська приправа Веґета й малинько цукру.

лечо спеції

Коли вже майже-майже, заливаєме сметанков. Найліпше — густов, аж солодков, домашньов.Хай ще мало кипне й на стіл.

лечо фініш

Лечо доброй тим, що готується дуже швидко, кількість і співвідношення інгридієнтів можна змінювати — все одно вийде смачно.А якщо на природі, то взагалі умммммммм)».

лечо

Смачного!


Джерело статті: “http://uzhgorod.in/blogi/uzhgorod_in_taste/zakarpats_kij_narkotik_lecho_po_perechins_ki”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!