Команда Трампа клюнула на "наживку" Кремля, – екс-співробітник ЦРУ

Зустріч Трампа-молодшого  і російської юристки була

Зустріч Дональда-Трампа-молодшого із російською юристкою Наталією Весельницькою влітку минулого року була організована за всіма правилами розвідки РФ. Об этом сообщает newsstreet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку в інтерв’ю телеканалу MSNBC висловив колишній співробітник ЦРУ Джон Сайфер. За його твердженням, зустріч старшого сина Дональда Трампа і кремлівської юристки була лише "наживкою", на яку клюнула команда нинішнього президента США, пославши тим самим Росії недвозначний сигнал.

Електронний лист (надісланий з Росії Трампу-молодшому – "24" ) став своєрідним "м’яким підходом", наживкою, на яку повинні були клюнути члени команди Трампа. І вони клюнули! Вони чітко дали зрозуміти, що хочуть співпрацювати,
– заявив Сайфер.

Проте, за словами колишнього працівника ЦРУ, російські агенти відправили на цю зустріч підставних осіб, своїх співробітників, аби переконатися, що вона не стане пасткою і нікого "з їхніх" не заарештують, запевнив Сайфер.

Таким чином, колишній американський спецслужбовець розглядає Наталію Весельницьку як потенційну агентку Кремля. З таким твердженням погоджується і оглядач The Times Бен Макінтайр.

Можливо, вона (Весельницька – "24") – те, що на жаргоні розвідників називається "приманкою", і була спробою заманити виборчий штаб Трампа і схилити його до змови. Вона називає себе звичайним юристом,
– припускає Макінтайр.

За твердженням автора, Росія була першопрохідцем і світовим лідером із впровадження своєї агентурної сітки в інші країни, а "полковник КДБ у відставці Володимир Путін" адаптував і розширив цю традицію, робить висновок журналіст.

Нагадаємо, 11 липня син президента США Дональд Трамп-молодший у своєму Twitter оприлюднив електронне листування щодо його зустрічі у 2016 році з юристом з Росії Наталією Весельницькою.

Юристка, яка називала себе "адвокатом російського уряду", нібито пообіцяла надати компромат на тодішню кандидатку в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон.


Джерело статті: “http://24tv.ua/komanda_trampa_klyunula_na_nazhivku_kremlya__eks_spivrobitnik_tsru_n842665”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!