Поліцейські Подільська викрили раніше судимого за крадіжки чоловіка у незаконному заволодінні автомобілем

Співробітники відділу поліцейської діяльності №2 зупинили його за кермом викраденої автівки на автодорозі між селами Федосіївка та Новокрасне Окнянської ОТГ. Транспортний засіб вилучили та помістили на штрафмайданчик.

Жителька райцентру повідомила, що після сварки 28-річний співмешканець без дозволу забрав її легковик та поїхав в невідомому напрямку. Поліцейські переглянули записи з камер відеоспостереження, що розташовані на вулицях міста, і встановили, що автомобіль виїхав за межі Подільська. Інформацію про транспорт надіслали до інших підрозділів поліції і за кілька годин його було знайдено.

«Дії зловмисника слідчі кваліфікували за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України. Згідно з чинним законодавством, за незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років. Крім того, чоловік порушив встановлені судом правила адміністративного нагляду, за що на нього складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 187 КУпАП»,- прокоментував подію начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Подільське районне управління поліції в Одеській області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policzejski-podilska-vykryly-ranishe-sudymogo-za-kradizhky-cholovika-u-nezakonnomu-zavolodinni-avtomobilem/”

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!