У Татарбунарах попрощалися із загиблим у зоні АТО Романом Гульченко

Сьогодні Одещина попрощалася з 31-річним командиром десантно-штурмового взводу, молодшим сержантом Романом Гульченко, який загинув 30 січня під час проведення бойових дій біля Авдіївки.

Траурна церемонія пройшла у місті Татарбунари, звідки Роман був родом. Вдома у нього залишилася 6-річна донька. На контрактні службі – з 2008 року, з 2014 року виконував бойові завдання в зоні антитерористичної операції.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський висловлює співчуття рідним та близьким загиблого: «Ще одна непоправна втрата для Одещини. Герой віддав своє молоде життя за територіальну цілісність України. Світла пам’ять про захисника Батьківщини назавжди залишиться у наших серцях».

16443675_836617379813499_1665555879_n Tatarbunari-zustrili-zagiblogo-geroya-02 Tatarbunari-zustrili-zagiblogo-geroya-06 Tatarbunari-zustrili-zagiblogo-geroya-07 (1) Tatarbunari-zustrili-zagiblogo-geroya-777x437 (1)

 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!