Віктор Чумак: "Сьогодні пятниця, а разом із нею з вами Чумацька правда..."

Віктор Чумак в facebook:

Сьогодні пятниця, а разом із нею з вами Чумацька правда В звязку з тим що цей тиждень був яскравим та насиченим подіями, цей випуск вийшов трохи задовгим, аж 15 хвилин. Попереду вихідні. Знайдіть ці 15 хвилин, і ви почуєте і побачите не тільки те, що показує телевізор!!! Об этом сообщает 05542online.in.ua со ссылкой на СМИ.

У черговому випуску Чумацької правди ви дізнаєтесь подробиці скандальних та гучних подій останнього сесійного тижня. Хто, як і чому голосував за чи проти зня ... ття депутатської недоторканості, що вдалося протягнути провладній коаліції у фактично останній день активних голосувань, який конфуз стався з генеральним прокурором Цікаво Тоді дивіться та слухайте! Віктор Чумак фахово про політичне задзеркалля цього тижня.Віктор Чумак


 

Об ком пишет ОбкомЪ?
Самые горячие новости — красные новости. Самые свежие красные новости — это новости от «ОбкомЪ». Чтобы угнаться за информационным потоком, надо читать «ОбкомЪ».
Красные новости — это не только цвет, не только их важность и значимости. Красные — значит, и внимание, вызов. Именно «ОбкомЪ» кидает вызов своими новостями всем остальным — попробуйте угнаться.
Отборные красные новости под умеренным соусом аналитики — это то, что прекрасно подойдет и на завтрак, и на обде, и на ужин. Кушайте с «ОбкомомЪ» - блин не станет комом!