АРМА передали активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 мільярд

Читать на русском
АРМА передали активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 мільярд
АРМА передали активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 мільярд

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), отримало в управління активи чернігівської текстильної компанії на понад 1 млрд грн, яка пов’язана з російським бізнесом.

Об этом сообщает Инсайдер

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Наголошується, що рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї. Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд.₴

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора.

Встановлено, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу та спорядження для окупаційних угруповань РФ", — йдеться у повідомленні

Додається, що у рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади, зміни меж території чи державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

Відповідні заходи відбуваються співробітники СБУ Чернігівської області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

За даними джерела ЕП у правоохоронних органах, йдеться про бізнесмена Антона Громова та компанії "Чексіл".

Источник: Скелет РУ