Польські фермери заблокували завод, який купував сировину в Україні

Польські фермери протестують проти імпорту зерна з України

Польські фермери заблокували один із заводів поблизу Грубешова, який нещодавно отримав партію українського кукурудзяного шроту, який використовується для виробництва кормів.

Про це повідомило польське спеціалізоване видання farmer.pl.

"Їжа не вбиває, вбиває її нестача, і обмеження сільськогосподарського виробництва призводить саме до цього. Треба виховувати суспільство, що наші протести – це теж боротьба за них", – заявив фермер із Замостя Марцин Гринь, який входить до правління Польської спілки виробників зернових (PZPRZ), яка є одним з організаторів протестів.

Читайте також: "Ганебний злочин": Посольство прокоментувало інцидент із розсипаним зерном на кордоні з Польщею

Раніше повідомлялося, що польські фермери, які протестують поблизу кордону з Україною, висипали частину зерна з трьох українських вантажівок. Правоохоронці розслідують інцидент.

Нагадаймо, 9 лютого польські фермери вранці розпочали блокаду пункту пропуску на кордоні з Україною – "Медика – Шегині". Пізніше протести поширилися ще на два пункти пропуску.

До того повідомлялося, що в межах протестів польські фермери планують заблокувати рух у п’яти пунктах пропуску на кордоні з Україною: три – 9 лютого, ще два – 12 лютого.

Детальніше про сиуацію на польському кордоні читайте у нашому матеріалі: Чому поляки блокують вантажівки та висипають українське зерно на дорогу

Автор: Михайло Орлюк