Україна наздогнала рф у виробництві важливої зброї

Picture

Український дрон-камікадзе/фото з відкритих джерел

Україна наздогнала рф за кількістю дронів-камікадзе дальньої дії, переконує міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров. Про це він розповів у подкасті.

"Якщо говорити про нішу "шахедів" і дальніх дронів, я просто процитую Буданова. Він кілька днів тому в інтерв’ю сказав, що у нас є паритет по цих дронах. Я скажу, що це правда. У нас до десяти виробників, які виробляють дальні дрони-камікадзе", – сказав він.

Федоров зазначив, що виробництво безпілотників дальнього радіуса дії обмежується тільки фінансуванням. Але виробництво продовжує масштабуватися.

"Можна виробляти тисячі цих дронів. Уже вироблені тисячі, майже кожного дня десь щось палає на території росії. І це можна масштабувати. За півроку ми наздогнали (Росію, – ред.) за кількістю. росія повинна розуміти, що ми будемо далі масштабуватися, і ми тільки почали", – заявив міністр.

За його словами, партнери України також дивляться, як дрони розвантажують системи ППО.

Також Федоров анонсував появу покращеної версії морського дрона MAGURA. Як сказав міністр, у 2024 році очікується "новий технологічний стрибок" в розробці.

"Ми не можемо показати, але є човен, що є певною платформою і який готується до нових застосувань з новими сюрпризами", – зазначив він.

Підготував: Сергій Дага